Damian

Grafik

Osoba od składu książek i grafik wektorowych. Głównie działa dla naszego projektu ChinaBook

Gabrysia

Specjalista SocialMedia 

Odpowiedzialna za przygotowanie treści i strategii w mediach takich jak Facebook, Instagram, Twitter. Również sprawdza swoje siły we władaniu content

Piotr

Manager

Koordynuje prace i odpowiada za opracowywanie strategii marketingowych i wizualizacji brandów. Także szkoli nowe osoby w firmie.

Odwiedż nas

Strona www stworzona przez www.3glowy.com

...chcesz by było extra?

O nas

StudioExtra, to pomoc w prowadzeniu firmy. Obsługujemy kompleksowo w zakresie działań reklamowych i marketingowych, urozmaicamy obecność w mediach społecznościowych. Przygotowujemy nie tylko wizualizacje i materiały poligraficzne, ale wspieramy przy strategii i działaniach długofalowych. Przygotowujemy zdjęcia produktów i miejsc, aby ich widoczność w sieci nabrała nowego kształtu. Składamy biuletyny, katalogi, prospekty do druku, a także do wersji interaktywnej. Tworzymy intuicyjne strony www, oraz wspomagamy prowadzenie social mediów, tworzymy content na portale. Produkujemy i wytwarzamy opakowania na zamówienie, które nie są oczywiste. Wymyślamy materiały edukacyjne dla szkół, samorządów i firm. Wydajemy kompleksowo czasopisma, książki, albumy. 

Zadowolenie klientów

98%

Innowacyjność

100%

Wykorzystane możliwości

60%

Marek 

Administracja

Odpowiedzialny za prawidłowy przepływ informacji  pomiędzy osobami skupionymi na projektach. Ogarnia nowe oferty dla klientów i dzwoni do nich, aby poprawić humor na cały dzień.

Dorota

Grafik

Specjalizuje się w projektowaniu materiałów reklamowych oraz wizualizacji przestrzennych. Czarodziej od nietypowych opakowań.

Kostek

Fotografia / Digital art

Artysta. Fotografia produktowa oraz nieszablonowe zabawy z optyką.